Станаха ясни избраните депутати от избирателните райони в страната. Те са:
БЛАГОЕВГРАД (11 мандата)
ГЕРБ-СДС: Росен Димитров Желязков, Стефан Апостолов Апостолов, Даниела Владимирова Савеклиева, Костадин Томов Стойков.
„Продължаваме промяната – Демократична България“: Андрей Атанасов Гюров, Георги Йорданов Ганев
„Възраждане“: Цончо Томов Ганев, Цвета Валентинова Рангелова (ако Цончо Ганев реши да влезе от Бургас)
ДПС: Делян Пеевски, Йордан Цонев, Елхан Кълков (ако Йордан Цонев реши да влезе от Велико Търново), Фатима Йълдъс (ако Делян Пеевски влезе от Пазарджик)
БСП: Корнелия Петрова Нинова, Богдан Емилов Боцев (ако Корнелия Нинова реши да влезе от София)
ИТН: Станислав Тодоров Трифонов, Петя Божидарова Димитрова
БУРГАС: (14 мандата)
ГЕРБ-СДС: Жечо Дончев Станков, Любен Любенов Дилов, Галя Стоянова Желязкова, Андрей Стоянов Рунчев
„Продължаваме промяната – Демократична България“: Константин Живков Бачийски, Даниела Стоянова Божинова, Богомил Иванов Петков.
„Възраждане“: Цончо Томов Ганев, Борис Димитров Аладжов, Звезделина Камелиева Каравелова (Ако Цончо Ганев реши да влезе от Благоевград)
ДПС: Севим Исмаил Али, Ешереф Кязим Ешереф, Фатме Хасан Рамадан
БСП: Петър Георгиев Кънев
ИТН: Ивайло Ванев Вълчев
ВАРНА (16 мандата)
ГЕРБ-СДС: Даниел Павлов Митов, Красен Кирилов Кралев, Славена Димитрова Точева, Павел Алексеев Христов, Бранимир Николаев Балачев, Медиха Енвер Мехмед-Хамза
ПП-ДБ: Даниел Максим Лорер, Ивайло Христов Митковски, Калоян Тонев Икономов, Антон Йорданов Тонев.
„Възраждане“: Костадин Тодоров Костадинов, Коста Георгиев Стоянов, Светослав Тодоров Тодоров, Никола Ангелов Димитров (ако Костадин Костадинов реши да влезе от София).
ДПС: Филиз Хакъева Хюсменова
БСП: Борислав Гуцанов Гуцанов, Павел Енев Раличков (ако Борислав Гуцанов избере да влезе от Търговище)
ИТН: Тошко Йорданов Хаджитодоров, Драгомир Стефанов Петров (ако Тошко Йорданов реши да влезе от Плевен).
ВЕЛИКО ТЪРНОВО (8 мандата)
ГЕРБ-СДС: Костадин Георгиев Ангелов, Георги Петров Недев
ПП-ДБ: Людмила Николаева Илиева, Йордан Ивов Терзийски
„Възраждане“: Станислав Добринов Стоянов
ДПС: Йордан Кирилов Цонев, Мастън Османов Мастънов (ако Йордан Цонев реши да влезе от Благоевград)
БСП: Кристиан Иванов Вигенин, Валентина Иванова Димова (ако Кристиан Вигенин реши да влезе от Ямбол).
ИТН: Андрей Иванов Чорбанов
ВИДИН (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Росица Любенова Кирова
ПП-ДБ: Любен Иванов Иванов
„Възраждане“: Валери Иванов Сираков
ДПС: Станислав Димитров Анастасов
ВРАЦА (6 мандата)
ГЕРБ-СДС: Красен Кръстев, Мартин Харизанов
ПП-ДБ: Деница Симеонова
„Възраждане“: Ивайло Папов
ДПС: Цветан Енчев
БСП: Атанас Зафиров, Иван Г. Иванов (ако Атанас Зафиров избере да влезе от Хасково)
ГАБРОВО (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Томислав Пейков Дончев
ПП-ДБ: Явор Руменов Божанков
„Възраждане“: Даниел Петров Петров
БСП: Драгомир Велков Стойнев
ДОБРИЧ (5 мандата)
ГЕРБ-СДС:Деница Евгениева Сачева
ПП-ДБ: Ивайло Николаев Мирчев
„Възраждане“: Константина Венциславова Петрова
ДПС: Ертен Белгинова Анисова
БСП: Мая Йорданова Димитрова
КЪРДЖАЛИ (5 мандата)
ДПС: Мустафа Карадайъ, Елван Гюркаш, Байрам Байрам, Адлен Шевкед, Павлин Кръстев (ако Мустафа Карадайъ влезе от Шумен)
ИТН: Цветан Иванов Предов
КЮСТЕНДИЛ (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Христо Богомилов Терзийски, Даниел Тихомиров Александров
ПП-ДБ: Георги Николаев Стамов
„Възраждане“: Димчо Димитров Димчев
ЛОВЕЧ (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Николай Нанков Нанков
ПП-ДБ: Искрен Цветославов Арабаджиев
„Възраждане“: Николай Георгиев Дренчев
БСП: Ирена Тодорова Анастасова
МОНТАНА (4 мандата)
ГЕРБ: Ирена Методиева Димова
ПП-ДБ: Ванина Димитрова Вецина
„Възраждане“: Петър Николаев Петров, Евелина Захариева Петкова (ако Петров влезе от 24-и МИР в София)
ДПС: Димитър Иванов Аврамов
ПАЗАРДЖИК (8 мандата)
ГЕРБ-СДС: Екатерина Спасова Гечева-Захариева, Найден Тодоров Шопов
ПП-ДБ: Ивайло Шотев, Петър Куленски
„Възраждане“: Стоян Николов Таслаков
ДПС: Делян Славчев Пеевски, Небие Исмет Кабак, Осман Акчай Мурадов (ако Делян Пеевски влезе от Благоевград)
БСП: Драгомир Велков Стойнев
ПЕРНИК (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Георг Даниелов Георгиев, Емил Ангелов Костадинов
ПП-ДБ: Бойко Илиев Рашков
„Възраждане“: Димо Георгиев Дренчев
ПЛЕВЕН (8 мандата)
ГЕРБ-СДС: Пламен Тачев Петров, Валери Пламенов Лачовски
ПП-ДБ: Радостин Петев Василев, Деян Петев Петков
„Възраждане“: Ивелин Първанов Първанов
ДПС: Марио Киров Рангелов
БСП: Румен Василев Гечев
ИТН: Тошко Йорданов Хаджитодоров, Александър Атанасов Александров (ако Тошко Йорданов влезе от Варна)
ПЛОВДИВ – град (12 мандата)
ГЕРБ-СДС: Бойко Методиев Борисов, Радомир Петров Чолаков, Десислава Цветанчова Трифонова, Стефан Иванов Шилев (ако Бойко Борисов влезе от София)
ПП-ДБ: Никола Георгиев Минчев, Йордан Яворов Иванов, Христо Йорданов Даскалов, Милен Илиев Матеев
„Възраждане“: Ангел Жеков Георгиев, Емил Янков Янков
ДПС: Танер Мехмед Али
БСП: Иван Богомилов Петков
ИТН: Гроздан Спасов Караджов
ПЛОВДИВ – област (11 мандата)
ГЕРБ-СДС: Вежди Летиф Рашидов, Иван Йовков Червенков, Йордан Стоянов Кръстанов
ПП-ДБ: Росен Добрев Костурков, Катя Максимова Панева
„Възраждане“: Стоян Николов Таслаков, Кръстьо Стоянов Врачев
ДПС: Рамадан Байрам Аталай
БСП: Манол Трифонов Генов, Калин Танев Калапанков
ИТН: Станислав Светозаров Балабанов
РАЗГРАД (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Десислава Вълчева Атанасова, Гюнай Хюсмен Хюсмен (ако Десислава Атанасова реши да влезе от Русе)
ПП-ДБ: Антоанета Димитрова Цонева
ДПС: Ахмед Реджебов Ахмедов, Ихсан Халил Хаккъ
РУСЕ (7 мандата)
ГЕРБ-СДС: Десислава Вълчева Атанасова, Георги Николаев Кръстев, Богдан Стефанов Донев (ако Десислава Атанасова влезе от Разград)
ПП-ДБ: Мартин Димитров Димитров, Иван Белчев Белчев
„Възраждане“: Златан Стоянов Златанов
ДПС: Ализан Нихат Яхова
БСП: Иван Валентинов Иванов, Ивалинка Тодорова Цанкова
СИЛИСТРА (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Ивелин Статев Иванов
ПП-ДБ: Стоян Иванов Георгиев
ДПС: Джевдет Ибрям Чакъров, Гюнер Нихат Ахмед
СЛИВЕН (6 мандата)
ГЕРБ-СДС: Десислава Жекова Танева, Мария Щерева Белова
ПП-ДБ: Татяна Славова Султанова-Сивева
„Възраждане“: Климент Пламенов Шопов
ДПС: Хатидже Мехмедова Георгиева
БСП: Деян Цанков Дечев
СМОЛЯН (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Красимир Митков Събев
ПП-ДБ: Михал Григоров Камбарев
ДПС: Хайри Реджебов Садъков, Анджей Веселинов Джандев
СОФИЯ 23-ти МИР (19 мандата)
ГЕРБ-СДС: Румен Димитров Христов, Александър Руменов Ненков, Николай Нидал Алгафари, Александър Койчев Иванов, Асен Георгиев Балтов
ПП-ДБ: Кирил Петков Петков, Божидар Пламенов Божанов, Атанас Петров Атанасов, Настимир Ананиев Ананиев, Васил Христов Пандов, Надежда Георгиева Йорданова, Венко Николов Сабрутев, Васил Стефанов Стефанов,Кристина Николаева Петкова
„Възраждане“:
Николай Георгиев Дренчев, Иво Георгиев Русчев, Маргарита Атанасова Генчева, Ивелин Първанов Първанов (Ако Николай Дренчев влезе от Ловеч)
БСП: Христо Танчев Проданов
ИТН: Павела Василева Митова
СОФИЯ 24-ти МИР (13 мандата)
ГЕРБ-СДС: Тома Любомиров Биков, Рая Назар Назарян, Евгения Бисерова Алексиева, Деница Пламенова Николова
ПП-ДБ: Христо Любомиров Иванов, Лена Здравкова Бориславова, Андрей Иванов Цеков, Петър Василев Кьосев, Стоян Александров Михайлов, Нели Стойчева Димитрова, Петър Георгиев Петров (Ако Христо Иванов влезе от Варна)
„Възраждане“: Петър Николаев Петров, Александър Димитров Арангелов, Деян Николаев Николов (Ако Петров влезе от Монтана), Ивайло Георгиев Чорбов (Ако Петров влезе от Монтана, а Арангелов от София област)
БСП: Георги Страхилов Свиленски
ИТН: Пламен Иванов Данаилов
СОФИЯ 25-ти МИР (14 мандата)
ГЕРБ-СДС: Бойко Методиев Борисов, Христо Георгиев Гаджев, Анна Василева Александрова, Лъчезар Богомилов Иванов, Петър Николаев Николов (Ако Бойко Борисов влезе от Пловдив)
ПП-ДБ: Христо Христов Петров, Владислав Панчев Панев, Калина Бориславова Константинова, Венеция Огнянова Нецова-Ангова, Елисавета Димитрова Белобрадова
„Възраждане“: Костадин Тодоров Костадинов, Иво Георгиев Русчев, Деян Николаев Николов, Димо Георгиев Дренчев (Ако Костадин Костадинов влезе от Варна)
БСП: Корнелия Петрова Нинова, Милко Николаев Панов (Ако Корнелия Нинова влезе от Благоевград)
ИТН: Филип Маринов Станев, Иван Стойнов Кючуков (Ако Филип Станев влезе от Русе)
СОФИЯ – ОБЛАСТ (14 мандата)
ГЕРБ-СДС: Младен Найденов Маринов, Валентин Мирчов Милушев, Марин Василев Маринов
ПП-ДБ: Александър Димитров Симидчиев, Искрен Николаев Митев
„Възраждане“: Александър Димитров Арангелов, Георги Димитров Прасков (Ако Александър Арангелов влезе от 24-ти МИР)
ДПС: Петър Пандушев Чобанов
БСП: Иван Ивайлов Ченчев
СТАРА ЗАГОРА (11 мандата)
ГЕРБ-СДС: Красимир Георгиев Вълчев, Маноил Минчев Манев, Илиана Петкова Жекова, Бояна Тихомирова Танева-Манова (ако Красимир Вълчев избере да влезе от Шумен)
ПП-ДБ: Радослав Стефанов Рибарски, Атанас Владиславов Славов
„Възраждане“: Искра Михайлова Михайлова, Даниел Станиславов Проданов
ДПС: Халил Реджепов Летифов
БСП: Георги Янчев Гьоков
ТЪРГОВИЩЕ (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Теменужка Петрова Петкова
ПП-ДБ: Илина Симеонова Мутафчиева
ДПС: Джейхан Хасанов Ибрямов
БСП: Борислав Гуцанов Гуцанов, Светослав Иванов Стефанов (Ако Борислав Гуцанов влезе от Варна)
ХАСКОВО (8 мандата)
ГЕРБ-СДС: Делян Александров Добрев, Георги Тенев Станков
ПП-ДБ: Асен Василев, Катя Максимова Панева, Веселин Жеков Недев (Ако Асен Василев влезе от София)
„Възраждане“: Георги Николаев Георгиев
ДПС: Сезгин Юсеин Мехмед, Мюмюн Сали Мюмюн
БСП: Атанас Зафиров Зафиров, Смиляна Николова Нитова-Кръстева (Ако Атанас Зафиров влезе от Враца)
ШУМЕН (6 мандата)
ГЕРБ-СДС: Красимир Георгиев Вълчев, Илтер Бейзатов Садъков, Ралица Тодорова Ангелова (ако Красимир Вълчев избере да влезе от Стара Загора)
ПП-ДБ: Николай Денков Денков
„Възраждане“: Веселин Миленов Вешев
ДПС: Мустафа Сали Карадайъ, Хамид Бари Хамид, Кадир Реджебов Насуфов (Ако Карадайъ влезе от Кърджали)
ЯМБОЛ (4 мандата)
ГЕРБ-СДС: Димитър Ангелов Иванов
ПП-ДБ: Мирослав Николаев Иванов
„Възраждане“: Никола Ангелов Димитров
БСП: Кристиан Иванов Вигенин, Димитър Георгиев Биволаров (Ако Вигенин избере да влезе от Велико Търново)