вторник, 7 май 2024 г.

ПСЖ бие, Меси се цупи

ПСЖ победи „Лион“ с 2:1 в мач от шестия кръг на Лига 1. Лукас Пакета даде преднина за възпитаниците на Петер Бош, а Неймар изравни от дузпа. С последния удар по топката резервата Мауро Икарди донесе трите точки за отбора си, след като засече с глава центриране на Мбапе. Наставникът на ПСЖ Маурисио Почетино заложи на своите три големи звезди в атаката – Лионел Меси, Неймар и Килиан Мбапе. През първата част аржентинската звезда изпусна най-чистото положение. Негов удар от пряк свободен удар попадна в напречната греда. Почетино смени Меси в 76-ата минута, а новото попълнение на тима остана повече от разочарован. След смяната с Хакими, Меси бе изключително намръщен и не подаде ръка на треньора, което не остана незабелязано от камерите на стадиона.