24 юли, събота
9.00-14.30 и 18.00-22.00 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
9.00-22.30 Тенис на маса, Полина Трифонова – квалификации и първи кръг
10.00-22.00 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – квалификации
11.00-14.30 и 17.00-20.30 Бокс, Станимира Петрова 57 кг – 1/16-финали
11.00-14.30 Джудо, Янислав Герчев 60 кг – елиминации и четвъртфинал
? 17.00-19.50 Джудо Янислав Герчев 60 кг – репешажи, полуфинали и финал
19.00-21.30 Плуване Любомир Епитропов 100 м бруст – серии
25 юли, неделя
9.00-12.00 Спортна стрелба, Мария Гроздева и Антоанета Костадинова – 10 м въздушен постолет
10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
11.00-14.45 и 17.00-20.45, Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – 1/16-финали
? 11.30-11.45 Плуване, Любомир Епотропов 100 бруст – полуфинали
? 14.00-17.45 Тенис на маса, Полина Трифонова – втори кръг
19.00-21.30 Плуване, Диана Петкова 100 бруст серии и Калоян Лефтеров 100 гръб серии
26 юли, понеделник
10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
? 10.00-17.45 Тенис на маса, Полина Трифонова – втори и трети кръг
? 10.30-12.40 Плуване, Любомир Епотропов 100 бруст – финал; ? Диана Петкова 100 бруст – полуфинал и Калоян Лефтеров 100 гръб – полуфинал
11.00-14.45 и 17.00-20.45 Бокс, Даниел Асенов 52 кг – 1/16-финали; ? Станимира Петрова 57 кг – 1/8-финали
11.00-14.30 Джудо, Ивелина Илиева 57 кг – елиминации и четвъртфинал
? 17.00-19.50 Джудо, Ивелина Илиева 57 кг – репешажи, полуфинал и финал
19.00-21.30 Плуване, Антъни Иванов 200 бътерфлай – серии; Диана Петкова 200 съчетано – серии
27 юли, вторник
10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
? 10.00-22.30 Тенис на маса, Полина Трифонова – трети кръг и осминафинали
? 10.00-12.25 Плуване, Антъни Иванов 200 бътерфлай – полуфинали; Диана Петкова 200 съчетано – полуфинали; Диана Петкова 100 бруст – финал и Калоян Лефтеров 100 гръб – финал
11.00-14.30 Джудо, Ивайло Иванов 81 кг – елиминации и четвъртфинал
? 17.00-19.50 Джудо, Ивайло Иванов 81 кг – репешажи, полуфинал и финал
19.00-21.30 Плуване, Любомир Епитропов 200 м бруст – серии; Йосиф Миладинов – 100 свободен стил – серии
28 юли, сряда
9.00–14.30 Бадминтон, Линда Зечири – групи
9.00-15.10 Стрелба, Селин Али – трап квалификации първи ден
? 10.30-13.05 Плуване, Антъни Иванов 200 бътерфлай – финал (10.49 ч.); Любомир Епитропов 200 м бруст – полуфинали (11.21); Диана Петкова 200 съчетано – финал (11.45); Йосиф Миладинов – 100 св. стил – полуфинали (10.30)
? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс, Станимира Петрова 57 кг –1/4-финали
? 15.00-18.00 Тенис на маса, Полина Трифонова – 1/4-финали
? 19.15-21.50 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – многобой финал
19.00-21.30 Плуване, Калоян Лефтеров 200 м гръб – серии
20.00-22.00 Вдигане на тежести, Божидар Андреев 73 кг
29 юли, четвъртък
9.00-12.45 Спортна стрелба, Мария Гроздева и Антоанета Костадинова – 25 м пистолет прецизна (квалификации)
? 9.00-15.30 Бадминтон, Линда Зечири – осминафинал
? 9.00-16.55 Стрелба, Селин Али – трап квалиф. втори ден и финал 14.30
? 10.30-13.10 Плуване, Калоян Лефтеров 200 м гръб – полуфинал (11.04 ч.); Любомир Епитропов 200 м бруст – финал (10.30); Йосиф Миладинов 100 свободен стил – финал (11.30)
? 13.00-14.10 и 19.00-20.10 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – 1/8-финали
? 11.00-22.00 Тенис на маса, Полина Трифонова – полуфинали, бронз и финал
? 17.00-22.00 Бадминтон, сестри Стоеви – четвъртфинал
19.00-21.30 Плуване, Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътерфлай – серии
30 юли, петък
9.00-14.30 Спортна стрелба, Мария Гроздева и Антоанета Костадинова – 25 м пистолетг финал (14.00 ч.)
9.00-12.30 Лека атлетика, Ина Ефтимова 100 м – серии (11.40); Тихомир Иванов висок скок – квалификации (9.15)
? 9.00-15.30 Бадминтон, Линда Зечири – четвъртфинали
? 10.30-12.00 Плуване, Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътерфлай – полуфинал (10.30); Калоян Лефтеров 200 м гръб – финал (10.50)
19.00-21.00 Лека атлетика, Габриела Петрова троен скок – квалификации (19.05)
31 юли, събота
? 9.00-16.00 Бадминтон, сестри Стоеви – полуфинал
? 10.30-10.37 Плуване, Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътерфлай – финал
? 11.00-13.55 и 17.00-19.55 Бокс, Станимира Петрова 57 кг – полуфинали; Даниел Асенов 52 кг – осминафинали
? 18.00–23.00 Бадминтон, Линда Зечири – полуфинал
? 19.00-21.55 Лека атлетика, Ина Ефтимова 100 м – полуфинали и финал
1 август, неделя
? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – 1/4-финали
? 17.00-20.10 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – финали на земя и кон гривни
? 19.00-21.55 Лека атлетика, Габриела Петрова троен скок – финал; ? Тихомир Иванов висок скок – финал
? 20.00-23.00 Бадминтон, Линда Зечири – мач за бронза и финал
2 август, понеделник
10.30-11.20 Лека атлетика, Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м – серии
11.00-13.30 Борба, Кирил Милов 97 кг класически стил – до четвъртфинал; Мими Христова 68 кг – до четвъртфинал; Айк Мнацаканян 77 кг. класически стил – до четвъртфинал
? 13.00-15.30 Бадминтон, сестри Стоеви – мач за бронза и финал
? 17.00-19.40 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – финали на халки и прескок
? 18.15-22.00 Борба, Кирил Милов 97 кг – полуфинали; Мими Христова 68 – полуфинали; Айк Мнацаканян 77 кг – полуфинали
? 19.25-19.40 Лека атлетика, Ивет Лалова и Ина Ефтемова 200 м – полуфинали
3 август, вторник
11.00-13.30 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – до четвъртфинал; Кирил Милов 97 кг – репешажи; Мими Христова 68 кг – репешажи; Айк Мнацаканян 77 кг – репешажи
? 11.00-13.40 и 17.00-19.40 Бокс, Станимира Петрова 57 кг – финал; Даниел Асенов 52 кг – 1/4-финали
? 17.00-19.25 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – финали на успоредка и висилка
? 18.15-22.00 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – полуфинали; Кирил Милов 97 кг – мач за бронза и финал; Мими Христова 68 кг – мач за бронза и финал; Айк Мнацаканян 77 кг – мач за бронза и финал
20.00-22.00 Вдигане на тежести, Христо Христов 109 кг
? 21.50-21.52 Лека атлетика, Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м – финал
4 август, сряда
9.30-12.40 Кану-каяк, Станилия Стаменова 200 м кану – серии и 1/4-финал
? 11.00-13.30 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – репежаши; Георги Вангелов 57 кг свободен стил – до четвъртфинал; Евелина Николова 57 кг – до четвъртфинал
? 14.00-14.30 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – полуфинали
? 18.15-22.00 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – мач за бронза и финал; ? Борба Георги Вангелов 57 кг – полуфинал; ? Евелина Николова 57 кг – полуфинал
5 август, четвъртък
9.10-11.20 Лека атлетика, Мирела Демирева висок скок – квалификации
? 9.30-12.00 Кану-каяк, Станилия Стаменова 200 м кану – полуфинали и финал
? 11.00-13.30 Борба, Георги Вангелов 57 кг – репешажи; Евелина Николова 57 – репешажи
? 14.30-15.05 Бокс, Даниел Асенов 52 кг – полуфинали
17.00-21.40 Карате, Ивет Горанова 55 кг кумите – елиминации, полуфинали и финал
? 18.15-22.00 Борба, Георги Вангелов 57 кг – мач за бронза и финал; ? Борба Евелина Николова 57 кг – мач за бронза и финал
6 август, петък
10.20-13.15 и 14.50-17.45 Художестване гимнастика, Боряна Калейн и Катрин Тасева – индивидуални квалификации
11.00-13.30 Борба, Миглена Селишка 50 кг – до четвъртфинал; ? 18.15-22.00 Миглена Селишка 50 кг – полуфинали
7 август, събота
10.00-12.40 Художествена гимнастика, ансамбли – квалификации
? 14.00-14.30 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – финал; Даниел Асенов 52 кг – финал
? 15.20-18.00 Художествен гимнастика Боряна Калейн и Катрин Тасева индивидуално финали
? 18.45-22.00 Борба Миглена Селишка 50 кг – репешажи, бронз и финал
? 19.35-21.20 Лека атлетика, Мирела Демирева висок скок – финал
8 август, неделя
? 10.00-12.30 Художествена гимнастика ансамбли – финали
Заб.: Часовете са местно време в Токио, 6 часа плюс от България. Програмата е предварителна и са възможни промени. В част от спортовете участието до финал ще зависи от класирането в елиминации и квалификации от предишните дни или сесии. Възможно е участието в някои дисциплини да се решава на място със заявките на техническите конференции съобразно моментна форма, здравословно състояние и треньорска стратегия.