четвъртък, 2 май 2024 г.

Георги Тодоров хвърли оставка след 1:2 от „Черно море“

Треньорът „Левски“ Георги Тодоров хвърли оставка минути след разочароващата загуба с 1:2 от „Черно море“ на „Герена“.

Специалистът обяви, че поредната порция глупави грешки на играчите са били решаващи за решението му.

„Феновете ще получат оставка. Знам през какво съм минал тези четири месеца и какво съм направил. Вече ми омръзна. Лесно е да се говори отстрани. Грешките на играчите са причината за оставката. Още от първия мач се започна. Когато не си вземеш поука става малко глуповато“, добави той.

„Черно море“ пък записа първи успех на ст. „Георги Аспаруов“ за първенство от 62 -години насам. Гостите извършиха геройство, след като успяха да обърнат съперника си с 10 души. В края на първото полувреме Георги Кабаков пресилено изгони Илиан Илиев-младши. Преди това Мартин Райнов беше извел „сините“ напред, а след почивката Курьор и Панайотов донесоха трите точки за „Черно море“.

Ядосани феновете на домакините привикаха играчите за обяснения след поредната излагация.