понеделник, 29 април 2024 г.

Футболисти се биха на „Черно море“ – „Царско село“

Снимки: Dsport
„Черно море“ и „Царско село“ завършиха 1:1 в мач от 14-ия кръг на Първа лига. „Царете“ поведоха в 52-рата минута. Лукас Диас изведе в наказателното поле Ален Стеванович, който с удар по диагонала намери долния десен ъгъл на вратата на Дюлгеров за 0:1.
Домакините изравниха в първата минута на даденото продължение. Даниел Димов опита да изведе с глава Сердюк. Попадийн и Янко Георгиев не се разбраха кой да играе с топката и вратарят фаулира нападателя в собственото си наказателно поле, за което главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Сердюк бе точен за 1:1.
Секунди след изпълнението на центъра, на терена се стигна до бой между футболистите на двата отбора. Първоначално Милан Йокич и Родриго Енрике се сдърпаха, което прерасна в масово меле. В крайна сметка Йокич и Енрике получиха директни червени картони.
Източник: Trud.bg