събота, 27 април 2024 г.

„Ливърпул“ прати легенда на „Юнайтед“ в спешното

Снимки: Туитър
Легендата на „Манчестър Юнайтед“ Рио Фърдинанд е приет в спешно отделение след загубата на „червените дяволи“ от Ливърпул. „Тези 60 минути ме пратиха в спешното“, сподели бившият капитан на „Юнайтед“ в социалните мрежи със снимка от болничната стая. Според феновете той страда от хипертонична криза.
В същото време продължават спекулациите около бъдещето на треньора на тима от „Олд Трафорд“ – Оле Гунар Солскяер. Ръководството на „Манчестър Юнайтед“ обмисля сериозно бъдещето на норвежеца. Критиките към норвежеца рязко се увеличиха след позорната загуба с 0:5 от „Ливърпул“ на „Олд Трафорд“. Тимът е в серия от 4 мача без победа във Висшата лига и заема 7-о място в класирането. Според последните информации бившият селекционер „Реал“ (Мадрид) Зинедин Зидан няма да застане начело на тима от Манчестър, дори да получи оферта от „червените дяволи“. Според информация на „Мундо Депортиво“ французинът планира да направи пауза в кариерата си и да се отдаде на почивка. Изданието добавя, че Зидан би променил плановете си единствено ако бъде поканен да води ПСЖ или националния отбор на Франция.