неделя, 28 април 2024 г.

10 от ЦСКА излъгаха „Царско село“

Снимки: Dsport

ЦСКА взе трудна победа в гостуването на „Царско село“. Тимът на Стойчо Младенов се наложи с 2:1. Близо 40 минути „червените“ играха с човек по-малко заради изгонване на Жеферсон. Въпреки това тимът поведе след точно изпълнение на Амос Юга в 55-ата минута. Домакините изравниха в 72-рата минута, когато се разписа Лукас Диас. Победният гол вкара Карло Мухар в добавеното време на срещата.

„За съжаление, при нас има такова отстъпление, когато имаме силен мач в Европа, в шампионата сваляме малко гарда. В днешната среща отборът показа характер. Можеше още по-рано да отбележим гол при ситуацията на Калоян Кръстев. В такива моменти, в които везните трябва да се наклонят, при нас се появяват такива състезатели, с които да можем да решим мача. Това прекъсване идва в много добър момент, когато има натрупана умора. Ще имаме възможност да възстановим физически и психически играчите и същевременно да дадем възможност на Тибо Вион и Бисмарк Чарлс да се доближат до хората, които играят във всички мачове“, сподели треньорът на „армейците“ Стойчо Младенов след срещата.