събота, 4 май 2024 г.

Гол на „Челси“ лиши фен от 250 000 паунда

Голът на „Челси“ в 94-ата минута на двубоя срещу „Атлетико“ (Мадрид) в Шампионската лига не позволи на футболен запалянко да спечели джакпота от 250 000 паунда в играта на Sky Sports „Супер 6“. Медията дава голямата печалба при 6 познати точни резултата. Въпросният фен имаше вече 5 познати, а срещата „Челси“ – „Атлетико“ бе прогнозирал 1:0. В края на първото полувреме Хаким Зиеш отбеляза гол, който даде преднина на „сините“, а малко преди края испанците останаха и с човек по-малко. Точно когато се очакваше последният съдийски сигнал Н`Голо Канте започна контраатака, която завърши с точен изстрел на Емерсън и мачът завърши 2:0. Това лиши Алън Дейвис от Бирмингам от крупната печалба и той ще трябва да се задоволи само с 6000 паунда за 5 познати резултата и 1 знак.