„Левски“ падна от „Хебър“ на „Герена“

Хебър Пазарджик победи с 1:0 Левски в контрола на „Герена“. Автор на единственото попадение в мача стана юношата на „сините“ Тодор Чаворски. Той се разписа от дузпа. Нарушението в пеналта бе на Ивайло Найденов и реферът посочи бялата точка.

Левски беше по-активният от двата отбора, като „сините“ създадоха редица положения за гол още през първата част от срещата. След почивката в игра за Левски се появи новото попълнение Билал Бари. Смяна имаше и на вратата, където Кръстев зае мястото на Николай Михайлов. Нова промяна в резултата обаче така и не беше постигната. Така двубоят, който бе счетен от част от феновете за „наказателен“ след срещата с Етър, бе загубен от „сините“.

Вчера „сините“ завършиха 0:0 с великотърновци в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига.