- Реклама -spot_img

ТАГ

недисциплинирани

Д-р Симидчиев: 1,5 млн. българи не обръщат внимание на мерките

"Не сме дисциплинирани, в България около 1 млн. - 1 500 000 души не обръщат внимание на мерките. Това са преобладаващо активни хора, които...

Latest news

- Реклама -spot_img
google-site-verification: google8d719d63843e6dc9.html