Начало СПОРТ Гълъбинов спаси „Реджина“ от голям резил, Антов дебютира срещу лидера

Гълъбинов спаси „Реджина“ от голям резил, Антов дебютира срещу лидера

Българинът Андрей Гълъбинов измъкна своя „Реджина“ от загуба срещу последния в класирането на Серия Б – „Порденоне“. Родният нападател влезе от пейката в 56-ата минута на двубоя, когато домакините вече водеха след гол в края на първата част дело на Манино. В 86-ата минута Гълъбинов изравни. Това бе негов трети гол от началото на кампанията. „Реджина“ заема седма позиция в подреждането с 9 точки, а „Порденоне“ отлепи от дъното и вече е 18-и с 1 точка.

В същото време Валентин Антов дебютира за „Монца“ при поражението с 1:2 при визитата на лидера в подреждането „Пиза“. Родният национал изигра 90 минути, като остави добри впечатления с изявите си, въпреки поражението на неговия тим.